На що саме будуть витрачені виділені на боротьбу з коронавірусом кошти міського бюджету

23.03.2020

На 80 черговій сесії Вільногірської міської ради, що відбулась 20 березня, депутати прийняли ряд доленосних рішень для громади міста. Серед багатьох інших опрацьовано питання про вжиття заходів щодо запобігання поширенню на території нашого міста коронавірусу COVID-19.

Внесено зміни до міської цільової програми «Здоров’я населення м.Вільногірськ на 2020-2024 роки» та програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій, їх наслідків, оперативного реагування на них та забезпечення пожежної безпеки у м.Вільногірськ на 2017-2021 роки.

Внесено зміни до рішення Вільногірської міської ради від 19 грудня 2019 року № 1756-76/VII «Про міський бюджет м.Вільногірськ на 2020 рік».

200 тисяч гривень виділено КП «Вільногірська ЦМЛ» ДОР». Як повідомила директор ЦМЛ Наталія Шкуровська, вони планують придбати: медичні захисні костюми, окуляри, рукавички, щитки, халати, дезінфікуючи засоби, антисептики, рідке мило, медикаменти. Представники лікарні заздалегідь зарезервували необхідне, завдяки чому деякі речі зі списку лікарня отримає вже на поточному тижні.

200 тисяч гривень виділено КП «Вільногірський міський центр ПМСД». Заступник головного лікаря Олена Ручка повідомила про закупівлю захисних комбінезонів, окулярів, медичних масок, антисептиків, інших елементів захисту, а також про замовлення 2 антибактеріальних опромінювачів. Чекати на захисні костюми доведеться не менше 2-3 тижнів, а от бахіли, натальковані рукавички, респіратори та дезінфікуючи засоби медзаклад планує отримати вже до кінця робочого тижня.

40 тисяч гривень виділено Вільногірському міському відділенню поліції Жовтоводського відділу поліції ГУНП у Дніпропетровській області. За словами заступника начальника відділення, майора поліції Владислава Фурмана, ці кошти спрямовуються на придбання захисних костюмів, масок, інших засобів індивідуального захисту.

10 тисяч гривень з міського бюджету виділено Вільногірському міському відділу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. За інформацією начальника відділу, підполковника служби цивільного захисту Едуарда Дона, на ці кошти будуть придбані 10 комплектів захисного одягу для співробітників, паливо-мастильні матеріали для проведення роз’яснювально-попереджувальної роботи серед населення щодо загрози коронавірусу та для виїздів на ліквідацію пожеж в екосистемах.