Нарада стосовно припинення несанкціонованої торгівлі у м. Вільногірськ.

05.10.2018

2 жовтня, у виконкомі відбулась нарада стосовно припинення несанкціонованої торгівлі у нашому місті. У нараді взяли участь керівники і представники органів місцевого самоврядування, поліції, юристи, підприємці. Проводив зустріч міський голова Володимир Василенко. Він інформував присутніх про звернення директора ринку «Світанок» Бордюк Н.М. та голови асоціації підприємців м. Вільногірськ Шмиголя С.І. з вимогою заборонити здійснення стихійної торгівлі по вулиці Молодіжній в районі ринку «Світанок» та по вулиці Центральній в районі будинку № 61.

Учасники наради обговорили питання стосовно порушень правил торгівлі на території міста, санітарного стану несанкціонованих ринків, питання плати за місце на ринках «Світанок» і «Центральний» та інші.

Директори міських ринків повідомили про достатню кількість торговельних місць і застосування диференційованої плати за їхню оренду в залежності від виду продукції, що реалізується, та місця продажу.

За рішенням учасників наради, Вільногірське відділення поліції здійснюватиме щоденне патрулювання по вулиці Молодіжній в районі ринку «Світанок» та біля будинку № 61 по вулиці Центральній з метою недопущення фактів несанкціонованої торгівлі та доповідатиме про результати патрулювання на щотижневих оперативних нарадах при міському голові.