Нарада з керівниками медичних закладів від 10 січня 2022 року

10.01.2022

Нарада з керівниками закладів охорони здоров’я від 10 січня 2022 року

10 січня міський голова Володимир Василенко провів нараду з керівниками закладів охорони здоров’я за участі своїх заступників Валентини Зюзь, Інни Петруші та секретаря Вільногірської міської ради Олександра Бобошка. Обговорювали як ситуацію щодо захворюваності у місті, так і поточні актуальні питання, пов’язані з належним функціонуванням закладів.

За інформацією директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Олени Гаврилової щодо захворюваності на COVІD-19, пацієнтів з коронавірусною хворобою у ЦМЛ наразі немає, стаціонарне лікування з діагнозом «пневмонія» отримують 10 осіб. На початку року підприємство займається організаційно-договірною роботою з НСЗУ та опрацюванням питань щодо вчасного освоєння бюджетних коштів.

За повідомленням директора КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергія Карповича, на амбулаторному лікуванні з коронавірусною хворобою зафіксовано 5 пацієнтів, з пневмонією – 0.

Обговорюючи питання вакцинації, Сергій Карпович зазначив, що станом на ранок 10 січня 2022 року однією дозою щеплено 9714 осіб, що становить 51% дорослого населення, дві дози отримали 8800 осіб (46,2%). У наявності в пунктах щеплення є 558 доз вакцини Pfizer та 716 доз вакцини CoronaVac.

Нагадаємо, що 17 грудня 2021 року МОЗ України доповнило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. Для ознайомлення перейдіть за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/news/moz-dopovnilo-perelik-profesij-dlya-yakih-shcheplennya-proti-covid-19-ye-obovyazkovim.

Щодо ж до бустерної дози (або третього щеплення), його можна робити через шість місяців після другого. З повною інформацією з цього питання ви можете ознайомитися за посиланням: https://moz.gov.ua/article/news/v-ukraini-vvodjat-busternu-dozu-vakcini-proti-covid-19-dlja-vsih-vakcinovanih.