Нарада з керівниками трудових колективів міста щодо зменшення заборгованості працівників за спожиті житлово-комунальні послуги.

05.10.2018

2 жовтня у виконкомі відбулась нарада з керівниками підприємств, установ і організацій міста щодо проведеної у трудових колективах роботи по зменшенню заборгованості працівників за житлово-комунальні послуги. Проводив її міський голова Володимир Василенко.

За його словами, проблема із зростанням заборгованості населення за спожиті комунальні послуги безпосередньо впливає на ситуацію із стабільним водопостачанням міста. Борги населення попередніх років, підвищення тарифів на послуги у 2017 році в 2,5 рази та поступове зниження рівня оплати мешканцями міста послуг до 78-79 % призвело до накопичення загального боргу у майже 10 мільйонів гривень.

У всі колективи міста були направлені листи з проханням провести роз’яснювальну роботу з працівниками щодо термінового погашення заборгованості або укладання договорів з КП «Жилсервіс» на реструктуризацію боргів.

На нараді всі ці питання були детально розглянуті і підбиті перші підсумки. За інформацією керівників, боржників немає в управлінні архітектури, капітального будівництва і житлово-комунального господарства, у фінансовому управлінні, центрі зайнятості, СК «Авангард», міській бібліотеці, міській бібліотеці для дітей, міському підрозділі ЦЕК. В інших трудових колективах проводиться відповідна робота. Дана інформація не повна, адже не всі керівники були присутні на нараді.

За словами директора КП «Жилсервіс» Олександра Лукінова, було проаналізовано ситуацію, що склалася, в цілому. З 1,5 тисячі боржників, за якими числяться несплачені суми у 1000 і більше гривень, погасили заборгованість повністю 50 осіб. Питання на контролі міської влади. Робота триває.

Міська влада звертається до жителів міста з проханням відповідально поставитися до своїх обов’язків і ліквідувати заборгованість у найкоротші терміни. Від розуміння ситуації і дисциплінованості споживачів певною мірою залежить стабільне постачання води на місто.