Нарада з питань створення об’єднаної територіальної громади з центром у м.Вільногірськ.

04.09.2019

За ініціативи обласної державної адміністрації 3 вересня у залі засідань виконкому відбулась нарада стосовно створення Вільногірської ОТГ та приєднання до нашої громади Биківської сільської ради Криничанського району та Дмитрівської сільської ради Верхньодніпровського району. Обговорювались питання юридичного, фінансового, соціально-економічного спрямування, якості доріг, земельних відносин, і таке інше.

Нарада відбулась під головуванням міського голови Володимира Василенка за участю Андрія Мужевського, радника з питань місцевих фінансів Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування, та Ольги Кірєєвої, радника з питань децентралізації даного центру.