Наше місто – наш спільний дім

19.02.2021

Наше місто – наш спільний дім

Вулиця Гагаріна, будинки № 9 і № 11. На подвір’ї цих будинків постійно створюється сміттєзвалище з побутових відходів мешканців. Навряд чи сюди зносять сміття з інших дворів.

До уваги жителів міста фотозвіт за 17 і 18 лютого поточного року, зроблений працівниками управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради, яке відповідає за прибирання.

За лічені часи створюється куча сміття, хоча сміттєвоз двічі на день курсує містом. Комунальники вичищають і вивозять сміття, а вже наступного дня люди знов «прикрашають» власне подвір’я непотребом.

Це лише одне подвір’я, а загалом їх немало на території міста. Так і живемо…

УАКБ та ЖКГ звертається до всіх мешканців з проханням дотримуватися загальноприйнятих правил проживання у місті, а також поважати працю людей, які щодня наводять чистоту на його території.

Наше місто – наш спільний дім. Пам’ятаймо про це!