Навчання з питань підвищення якості надання послуг населенню

19.08.2021

З метою впровадження законопроекту щодо реєстрації місця проживання, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року №1364 “Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання в електронній формі”, Міністерство цифрової трансформації України спільно з Державною міграційною службою України та Програмою EGAP Фонду Східна Європа проводять вебінари стосовно спрощення процедури прописки.

18.08.2021р. відбувся онлайн-тренінг з реєстрації місця проживання в електронній формі для громад, які ведуть реєстри територіальних громад програмними засобами відомчої інформаційної системи ДМС.

У тренінгу взяли участь і представники Вільногірської ОТГ: начальник відділу реєстрації фізичних осіб Тетяна Глущенко, спеціаліст 1 категорії відділу реєстрації фізичних осіб Людмила Бага та головний спеціаліст Вільногірського МС ГУДМС в Дніпропетровській області Наталія Коротич.