Неформальне професійне навчання

15.09.2021

Шановний керівник!

Наразі триває програма (до 12 листопада 2021 року) в рамках співпраці  з представниками проєкту Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб ( GIZ ), яка  може бути корисною для Вашого закладу.

Програма стосується Неформального професійного навчання    (набуття працівниками професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання).

Важливо знати !!!! Оплата вартості процедури оцінювання ( близько 3  тисяч грн.) здійснюється за рахунок  проєкту  GIZ;

Проїзд та вартість продуктів для виконання кваліфікаційної пробної роботи  - за рахунок особи або роботодавця.

Рекомендуємо Вам, у разі потреби, скористатися наданою можливістю  та поінформувати  про потребу  Вашого закладу в організації  проходження  результатів неформального навчання  для Ваших співробітників.

Будемо раді допомогти  Вам.

З повагою,

Адміністрація Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості