Нові можливості для навчання та підвищення кваліфікації

17.08.2021

17 серпня у залі засідань виконавчого комітету Вільногірської міської ради відбулась зустріч міського голови Володимира Василенка з директором Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Ларисою Сидорчук. У зустрічі взяли участь в.о. директора Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Ірина Бикова, представники виконавчих органів Вільногірської міської ради Марія Власенко, Юлія Круть та Світлана Вергун.

Під час зустрічі Лариса Сидорчук детально розповіла про навчальний заклад, напрямки навчання, курси перепідготовки та підвищення кваліфікації за одинадцятьма професіями, а також про співпрацю з Вільногірською міською філією Дніпропетровського обласного центру зайнятості. Обговорено й шляхи по співпраці центру професійно-технічної освіти з виконавчою владою щодо навчання та підвищення кваліфікації відповідних спеціалістів.