Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Нові можливості для засуджених та їхніх родичів

06.10.2021

Нові можливості для засуджених та  їхніх родичів

  

    Благодійна організація FREE ZONE заснована представниками спільноти засуджених та звільнених.

    З 2018 року організація представляє інтереси таких людей у складі Національної ради з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу.

     Мета FREE ZONE – забезпечити доступ людей в тюрмах до якісної і своєчасної медичної допомоги і життєво необхідних послуг на рівні найкращих світових стандартів і практик.

    Основний принцип діяльності – нульова толерантність до будь-яких порушень прав людини і проявів стигми та дискримінації щодо засуджених та людей, які звільнилися з в'язниць.

     Більшість членів організації давно та успішно працюють у виправних закладах та установах, співпрацюють з Міністерством юстиції України, Департаментом з питань виконання покарань, керівництвом пенітенціарних закладів та стейкхолдерами процесу реформування пенітенціарної системи в цілому. 

     Електронний додаток FREE LIFE створений для засуджених та звільнених, щоб знаходити інформацію про послуги, що надає держава та громадський сектор цій категорії людей, про провайдерів таких послуг, а також поради щодо захисту своїх прав та інтересів.    Переглянути проморолик про переваги додатка  можна за наступним посиланням:

 

https://freezone.org.ua/21-veresnya-vidbulasya-prezentatsiya-elektronnogo-dodatku-free-life/

 

Наталя  ЛУЦЕНКО
заступник начальника Верхньодніпровського міськрайонного відділу 
філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області

 


« Повернутись