Нові здобутки юних легкоатлетів

12.05.2022

Нові здобутки юних легкоатлетів

06 травня 2022р. на стадіоні «Аванґард» у Вільногірську відбулись кваліфікаційні змагання серед вихованців відділення легкої атлетики КДЮСШ «Аванґард».

Легкоатлети змагались у двох спринтерських бігових дисциплінах: на 60 та на 200 м.

Варто відзначити виступ багаторазового чемпіона області, призера чемпіонату України Галанда Ярослава – вихованця тренера-викладача, почесного працівника фізичної культури та спорту України Володимира Яцини.

Ярослав у бігу на 200 метрів продемонстрував результат 21,8 сек та виконав норматив кандидата у майстри спорту України.

Також необхідно відзначити виступ наших спортсменок у бігу на 60 м. Яланська Софія подолала дистанцію з результатом 8,5 сек, а Журавель Ірина – за 8,7 сек. Юні спортсменки виконали норматив ІІІ дорослого розряду.

Вітаємо наших провідних легкоатлетів та бажаємо їм нових перемог та рекордів.