Обережні шахраї

03.04.2020

Термінова інформація для мешканців міста

Шановні мешканці міста!
Сьогодні стало відомо, що у соціальних мережах поширюється інформація
стосовно збору коштів для медичних працівників на банківські картки  невстановлених осіб.

Не піддавайтеся на сумнівні оголошення!

Міська влада робить все, щоб у нинішній ситуації забезпечити усім необхідним медпрацівників, які будуть задіяні у боротьбі з коронавірусом. Підприємства міста (філія «ВГМК» АТ «ОГКХ», ТОВ «Склянний Альянс», ТОВ «Мотронівський ГЗК») та підприємці надають суттєву доброчинну допомогу у вирішенні ключових питань медичних установ міста в умовах пандемії. Волонтери Вільногірська також надають посильну допомогу у придбані захисних масок, дезинфікуючих засобів, антисептиків. У посиленому режимі несуть службу співробітники полійії та ДСНС.

На сьогодні медичні працівники м.Вільногірська частково забезпечені масками, антисептиками, біозахисними комбінезонами та іншими засобами індивідуального захисту.

Для інфекційного боксованого відділення ЦМЛ придбано постільну білизну, ковдри, простирадла, посуд. Закуплено і вже підключено 5 бойлерів, замінено сантехнічне обладнання. Також для медичних установ закуплено холодильники, рукомийники, маніпуляційні столики, підсилено технічне оснащення харчоблоку.

Замовлено цілий ряд ліків та захисних засобів. Завдяки керівництву філії «ВГМК» АТ «ОГКХ» вирішено питання безкоштовного перевезення медпрацівникив на роботу та в зворотному напрямку. Всі вони мають спеціальні посвідчення. У разі необхідності буде виділено додатковий транспорт.

Крім того, від держави медичні працівники отримають 300% доплати до існучих окладів.

А на місцевому рівні розглядається питання щодо виплати цим людям додаткового матеріального заохочення з міського бюджету.

Шановні мешканці міста!

Якщо ви бажаєте долучитись до спільної справи і допомогти місцевій медицині у цей непростий час, радимо узгоджувати це питання безпосередньо з начальником міського штабу протидії коронавірусу Володимиром Василенком і в.о. директора КП «Вільногірська ЦМЛ» Наталією Шкуровською.