Обираємо майбутню професію з дитинства.

10.06.2019

Профорієнтаційна робота в загальноосвітніх школах відіграє важливу роль в професійному становленні молоді. Співробітники Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості в профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю охоплюють всі вікові категорії учнів, розпочинаючи з початкових класів. Саме в літніх оздоровчих таборах, які працюють в школах міста в червні-липні кожного року, починається знайомство школярів зі світом професій.

7 червня 2019 року відбувся інтерактивний захід для учнівської молоді, на якому були присутні 60 учнів, що відвідують літній табір з денним перебуванням «Веселка» (1-7 класи). Під час проведення зустрічі молодшим школярам були запропоновані загадки про професії та предмети праці окремих фахівців, анаграми та ребуси з професійною тематикою. Учні також взяли участь у розгадуванні кросворду, почули корисні поради щодо вибору майбутньої професії і вперше дізнались про Державну службу зайнятості та її послуги. На заході неодноразово була зазначена актуальність робітничих професій. Наприкінці зустрічі діти із задоволенням прийняли участь у малюванні кольоровою крейдою.

Профорієнтаційна робота зі шкільною молоддю, починаючи з 1-го класу, є необхідною не тільки в професійному становленні учнів, а й у формуванні світогляду школярів.