Оголошення КП "Жилсервіс" щодо зняття показань приладів обліку холодної води

12.05.2022

Шановні споживачі!

Нагадуємо, що показання квартирних приладів обліку холодної води знімаються споживачем в останній день розрахункового періоду та надаються виконавцеві у строк з 01 по 05 число кожного місяця, наступного за розрахунковим, крім вихідних та святкових днів, по телефону 0686309011, 0506157933, через Кабінет Споживача (volnogorsk.gkh.in.ua), через скриньки за адресами: вул. Молодіжна, 53; у виконкомі; на прохідних ВГМК та ТОВ «Скляний Альянс», у ЦНАП по вул. Центральна, 18; в магазині «Тисяча дрібниць» по вул. Центральна, 57; в холі поліклініки по вул. ім. Ю.М. Устенка, 19 та через чат-бот GKH.IN.UA Telegram.

КП "Жилсервіс" Вільногірської міської ради Дніпропетровської області