Оголошення про перший обласний культурно-мистецький фестиваль «Талановита Дніпропетровщина. #ЯZIRKA»

13.10.2021

Оголошення про перший обласний культурно-мистецький фестиваль «Талановита Дніпропетровщина. #ЯZIRKA»

З жовтня по грудень 2021 року по всій Дніпропетровській області проходитиме перший обласний культурно – мистецький фестиваль «Талановита Дніпропетровщина. ЯZIRKA». Ініціатор та голова оргкомітету фестивалю – перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Геннадій Леонідович Гуфман.

Основні завдання першого культурно – мистецького фестивалю  «Талановита Дніпропетровщина. ЯZIRKA»:

• надати можливість жителям нашої області, незалежно від їх віку, професії та роду діяльності, заявити про себе на всю Дніпропетровщину, продемонструвавши свої таланти та унікальні вміння;
  • мотивувати, підтримувати, і заохотити творчі ініціативи та досягнення мешканців нашої області;
  • залучити якомога більшу кількість громадян з усього регіону до якісного культурного відпочинку.

Усі етапи конкурсу проходять прозоро та із максимальним залученням громади – групи підтримки з рідного міста, села або селища.

Фінал конкурсу відбудеться в грудні 2021 року у м. Дніпро, в приміщенні Дніпропетровського академічного театру опери та балету. Саме тут, з двадцяти фіналістів конкурсу, глядачі оберуть трьох переможців, які будуть нагороджені почесними сертифікатами на отримання грошової премії. Усі фіналісти будуть відзначені цінними призами та пам’ятними подарунками від організаторів і спонсорів фестивалю, а також матимуть унікальну можливість відвідати майстер – класи та інтенсиви від видатних постатей сценічної справи.

Контактний номер телефону, оргкомітету фестивалю (067) 691 – 70 – 49, Такашева Анастасія Юріївна.

Електронна пошта: oktd@ukr.net

https://taplink.cc/yazirka.talant.show -посилання на сайт фестивалю.

начальник відділу культури,

національностей і релігій ДСГП                                          Лариса РОДІОНОВА