Оперативна нарада керівників підприємств, організацій та установ від 15 липня.

16.07.2019

15 липня відбулась оперативна нарада керівників підприємств, установ та організацій міста. Проводив її міський голова Володимир Василенко. На нараді розглядались різнопланові поточні питання.

Місто готується до святкування Дня металургів. На поточний тиждень заплановано провести суботник, низку заходів з благоустрою територій. На прибирання парку, де тривають будівельні роботи, вийдуть бюджетні організації та комунальні служби.

Міський голова інформував також про хід виконання капітального ремонту покрівель на двох багатоквартирних будинках, про здійснення поточного ремонту внутрішньоквартальних та центральних доріг. На ремонт центральних доріг з міського бюджету виділено 400 тисяч гривень, на ремонт внутрішньоквартальних – 500 тисяч. Станом на 15.07.2019 року вже відремонтовано 163 квадратних метри дорожнього покриття. Ремонти здійснені по бульвару Миру, 1, 3, 5, 7, 11, 11-б. Далі підрядники переходять на вулиці Степова та Лихівська. Днями відновиться ремонт дороги у сторону віадуку. Попередня підрядна організація порушила строки виконання робіт, з нею договір розірвано і найнята інша. Володимир Павлович наголосив на необхідності постійного контролю за виконанням робіт з боку технадзору та представників УАКБ і ЖКГ Вільногірської міської ради, адже є ряд зауважень від жителів міста щодо якості виконання поточних ремонтних робіт підрядними організаціями.

У ході наради обговорювали питання щодо припинення роботи стихійного ринку в районі будинку №61 по вулиці Центральній, а також перегляду режиму роботи магазинів, на які надходять скарги від мешканців міста. На поточний тиждень заплановані зустрічі з господарями магазинів та підприємцями, зацікавленими в організації ринкової торгівлі.

Вільногірська міська рада готується до проведення чергової сесії, тож днями відбудеться ряд засідань постійних депутатських комісій щодо опрацювання питань порядку денного.

Зниження рівня сплати населенням коштів за спожиті комунальні послуги може створити колапс у функціонуванні комунальних підприємств та наданні послуг ЖКГ. Керівництво КП «Управляюча компанія «Жилкомсервіс» заявляє про різке зниження сплат до 20 - 8%, що унеможливлює виплату заробітної платні працівникам, закупівлю матеріалів для виконання робіт тощо. На поточний тиждень запланована зустріч міського голови з керівниками всіх підприємств, організацій і установ міста з приводу активізації профілактично-роз’яснювальної роботи з членами трудових колективів - боржниками.

Медичні заклади працюють у звичайному режимі. Головний лікар Центральної міської лікарні Наталія Шкуровська висловила вдячність на адресу філії «ВГМК» АТ «ОГХК» за відновлення лінії зовнішнього освітлення на території лікарні, а міському відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області - за допомогу у розчищенні під’їзду до моргу (упало дерево).

Міське відділення поліції за тиждень отримало 192 повідомлення, 12 з яких попали в реєстр кримінальних розслідувань. Вихідними відбулось дві резонансні події: одна ДТП з летальним наслідком і застосування вибухівки. Зараз стосовно обох справ проводиться слідство.