Оперативна нарада керівників підприємств, установ і організацій міста від 01.07.2019 року.

03.07.2019

1 липня на оперативній нараді керівників підприємств, установ і організацій міста розглядались питання, пов’язані із забезпеченням стабільного функціонування всіх служб міста, виконанням поточних завдань.

На початку наради міський голова Володимир Василенко висловив вдячність на адресу всіх, хто був задіяний в організації, підготовці та проведенні Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості, що відбувся у нашому місті 27 червня. Конкурс проведено на високому рівні, що підтвердило і високе журі, і самі учасники програми.

Далі перейшли до обговорення проблемних питань та планів на поточний тиждень. Відновлено роботу артезіанської свердловини. Підрядна організація усунула недоліки, хороша якість питної води підтверджена лабораторно. Біля свердловини, за рекомендацією міського голови, буде встановлено інформаційний стенд.

З 2 липня заплановано розпочати поточні ремонти дорожнього покриття по вулицям Степова та Лихівська. На це з міського бюджету виділено 400 тисяч гривень.

Підрядна організація завершує усунення недоліків, допущених під час виконання капітальних ремонтів покрівель, профінансованих з державного бюджету.

Триває капітальний ремонт покрівлі будинку №52-а по вулиці Молодіжна. На цьому будинку, а потім на будинку №20-а по вулиці Центральній ремонт покрівель виконується за кошти міського бюджету. Загалом на ці будинки виділено 1 мільйон 26 тисяч гривень.

Гостро стоїть питання щодо стихійної торгівлі на території міста та продажу алкогольних напоїв у нічний час, санітарного стану територій, прилеглих до торгових точок, а також дотримання громадського порядку. Для обговорення цих питань та прийняття рішень на тиждень заплановано ряд зустрічей представників влади з підприємцями, депутатами міської ради, з поліцією.

Під час наради обговорювали питання щодо співпраці з УФСІ по реконструкції приміщення під житло для внутрішньо переміщених осіб, про роботу з неплатниками за житлово-комунальні послуги. За повідомленням директора КП «Управляюча компанія «Жилкомсервіс» Валентини Лупашко, рівень платежів населення за спожиті послуги ЖКГ складає 60%, що ставить під загрозу роботу підприємства в цілому: заробітна плата за травень не виплачена, підприємство не може придбати матеріали для поточного ремонту м’яких покрівель житлових будинків тощо. Стосовно боржників підприємством розпочата кампанія:подано до місцевого суду 15 позовних заяв про стягнення заборгованості з громадян за надані послуги ЖКГ. Ще 18 справ у роботі. Але це не вирішує проблему.

Делегація від Вільногірської центральної міської лікарні днями побувала у м.Горішні Плавні, щоб ознайомитися із втіленням у життя пілотного проекту реорганізації вторинної ланки системи охорони здоров’я адже реформування торкається всіх медичних закладів. Зараз наші медики спільно з міською владою аналізують всі можливі варіанти збереження роботи лікарні, а також очікують на директиви обласного управління охорони здоров’я, якому вони підпорядковані.