Оперативна нарада керівників підприємств, установ і організацій міста від 02.09.2019 року.

04.09.2019

2 вересня відбулась чергова оперативна нарада керівників підприємств, установ і організацій міста. Міський голова Володимир Василенко висловив подяку на адресу всіх, хто надав підтримку і безпосередньо брав участь в організації підготовчих заходів, присвячених Дню Незалежності України, Дню Державного Прапора та Дню міста. Було здійснено цілий комплекс робіт з благоустрою території, розчищення від сміття, ремонту доріг.

Минулого тижня у Вільногірську було презентовано новий проект під назвою «Сонячний Вільногірськ», відкрито першу чергу сонячної електростанції. Володимир Василенко інформував про цю подію і про відзначення міського голови та депутатського корпусу подякою компанії Global BOD Group за сприяння у вирішенні організаційних питань та дозвільних процедур щодо реалізації проекту.

На нараді обговорювали поточні завдання. Серед першочергових: роботи з благоустрою території міста, косіння карантинних рослин, оформлення дозвільної документації стосовно будівництва другої свердловини, яка буде працювати в районі будинку №79-а по вулиці Центральній.

Буде продовжено поточний ремонт доріг по центральним вулицям та внутрішньоквартальним територіям.

Тривають роботи з ремонту зовнішніх мереж освітлення. Наразі встановлюються додаткові світильники та виконуються заявки жителів.

Обговорювали також і якість питного водопостачання на місто. За словами директора КП «Жилсервіс» Олександра Лукінова, баканаліз води у нормі, що ж до хімічного аналізу, то показники по каламутності і кольорності дещо високі.

На поточному тижні продовжать ремонтні роботи центральному колекторі у районі магазину «Рустам». Продовжуються поточні ремонти м’яких та шиферних покрівель. Станом на 02.09.2019 р. відремонтовано 20 покрівель. До роботи приступила додаткова бригада.

Продовжуються роботи й по припиненню підтоплення підвальних приміщень багатоквартирних будинків грунтовими та каналізаційними водами. Дренажні системи вже застосовали або найближчим часом застосують на будинках 59-а, 62, 62-а по вулиці Молодіжній, буд.11-а по бульвару Миру.

В ході наради обговорювались й інші робочі питання.