Оперативна нарада керівників підприємств, установ і організацій міста від 04.02.2019 року.

06.02.2019

4 лютого на оперативній нараді керівників підприємств, установ і організацій, яку проводив в.о. міського голови Володимир Смирнов, обговорювались робочі питання стосовно стабільного функціонування міської інфраструктури.

На початку засідання Володимир Смирнов виконав почесну місію – від імені начальника головного штабу – першого заступника голови Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Сергія Затолокіна вручив підполковникові запасу Ігорю Миронюку відзнаку Міністерства оборони України «10 років сумлінної служби».

Високої нагороди підполковник Миронюк удостоєний за відмінну роботу з військово-патріотичного виховання студентів Вільногірського коледжу Національної металургійної академії України, за активну життєву позицію, за бездоганну службу на благо України.

Повертаючись до поточних питань функціонування міста, учасники наради особливу увагу приділили темі розчищення доріг і тротуарів від талого снігу, обговорили перспективи придбання нової спецтехніки для потреб міста. Володимир Смирнов висловив подяку керівництву промислових підприємств міста за суттєву допомогу технікою, міському підрозділу ДСНС, адже транспортні засоби КП «Управляюча компанія «Жилкомсервіс» малопотужні і не справляються з завданнями на ущільненому снігу та кризі.

У ході наради розглядались питання щодо проведення пусконалагоджувальних робіт на свердловині, усування аварійних ситуацій на каналізаційних мережах міста, відновлення роботи ліній зовнішнього освітлення на території Центральної міської лікарні.

Володимир Смирнов надав інформацію щодо роботи Ради регіонального розвитку міста, а також стосовно положень про електронні петиції, затверджених на 60-й сесії Вільногірської міської ради.