Оперативна нарада керівників підприємств, установ і організацій міста від 05.11.2018 року.

06.11.2018

5 листопада відбулась чергова оперативна нарада керівників підприємств, установ і організацій міста. Проводив її міський голова Володимир Василенко.

Учасники засідання обговорювали робочі питання стосовно виконання поточних планів капітального будівництва парку, артезіанської свердловини, ремонту м’яких покрівель, під’їздів багатоквартирних будинків, міських доріг.

За словами міського голови, завершено капремонт трьох покрівель , здійснений за кошти держбюджету. Тривають роботи у міському парку. На кінець місяця планується ввести в експлуатацію свердловину з питною водою як альтернативне джерело водопостачання. За кошти міського бюджету здійснюються ремонти у 6 під’їздах багатоповерхівок.

Серед багатьох нагальних питань увагу було приділено стану роботи зі зверненнями громадян, початку опалювального сезону у місті і роботі модульних котелень. Минулої неділі тепло подали на школи, дитячі садочки, лікарні, у понеділок – на СК «Авангард».

Всі установи, організації, підприємства працюють у звичайному режимі. Служба ДСНС повідомила про ліквідацію двох пожеж минулого тижня. Попередні причини: куріння і коротке замикання.

Поліція отримала 84 повідомлення від жителів міста. Щодня складається до 10 адміністративних протоколів. Основні причини: торгівля у невстановлених місцях та порушення правил дорожнього руху. За тиждень розкрито 4 злочини, пов’язаних з крадіжками у гаражних кооперативах.