Оперативна нарада керівників підприємств, установ і організацій Вільногірська від 22.01.2018 року.

22.01.2018

22 січня 2018 року відбулася чергова оперативна нарада міського голови Василенка В.П. з керівниками підприємств, установ, організацій міста.

На початку наради міський голова привітав усіх присутніх з Днем Соборності України, побажав миру, здоров'я, благополуччя.

За минулий тиждень резонансних подій не відбулося, всі служби працюють в звичайному режимі, продовжуються заходи по розчищенню міських територій від снігових заметів, проводиться посипка тротуарів та пішохідних доріжок.

Міський голова Володимир Василенко повідомив, що на минулому тижні відбулася нарада з представниками Українського Фонду Соціальних Інвестицій, на якій було представлено регіонального керівника даного фонду. Наразі ми продовжуємо співпрацювати з фондом. За підтримки фонду було замінено вікна в загальноосвітній школі № 3, також проводиться реконструкція приміщень для внутрішньо переміщених осіб та буде виділено кошти для  реконструкції лікарні.

22 січня 2018 року в приміщенні Культурно-діловий центр відбудеться урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня Соборності України.