Оперативна нарада керівників підприємств, установ і організацій міста від 3 грудня 2018 року.

05.12.2018

3 грудня на оперативній нараді керівників підприємств, установ і організацій міський голова Володимир Василенко представив нових керівників двох комунальних підприємств.

Так, Управляючу компанію «Комунальне підприємство «Жилкомсервіс» очолила Валентина Лупашко, яка має багаторічний досвід роботи у сфері ЖКГ нашого міста. До компетенції підприємства входить: комплексне обслуговування об'єктів; забір, очищення та постачання води; каналізація, відведення й очищення стічних вод; збирання безпечних відходів; монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування; штукатурні та інші роботи.

Комунальним підприємством «Теплоефект» відтепер керує Максим Єгоров, депутат Вільногірської міської ради. На баланс підприємства передана новозбудована свердловина і зараз вирішуються організаційні питання щодо введення її в дію та подальшого функціонування.

На нараді обговорювались питання, пов’язані із життєдіяльністю міста, планові завдання на поточний тиждень.

Підбиваючи підсумки минулої робочої п’ятиденки, міський голова Володимир Василенко надав інформацію про надходження субвенції з державного бюджету у розмірі 10 млн. гривень на будівництво парку. З настанням сприятливих погодних умов роботи будуть продовжені.

Минулого тижня відбулась важлива зустріч з представниками німецької компанії GIZ стосовно реконструкції приміщення колишньої аптеки для розташування міського Центру з надання адміністративних послуг. Обговорювались питання фінансування проектних робіт. Всього на реконструкцію будівлі, за словами міського голови, потрібно близько 2 млн. гривень.

На поточному тижні депутати міської ради працюють у постійних комісіях, готуючись до позачергової сесії. На сесійному засіданні планується перерозподілити кошти від перевиконання бюджету за підсумками 11 місяців.

У ході наради обговорювались питання стосовно роботи зі зверненнями громадян, функціонування медичних установ, комунальних підприємств, служби ДСНС, міського відділення поліції.

Йшлося також провідзначення державних свят: Міжнародного дня волонтера, Дня Збройних Сил України, Дня місцевого самоврядування, а також проведення ряду культурних та освітніх заходів.