Оперативна нарада керівників підприємств, установ і організацій міста від 8 жовтня 2018 року.

10.10.2018

8 жовтня на оперативній нараді керівників підприємств, установ і організацій міста, яку проводив міський голова Володимир Василенко, розглядались питання, пов’язані із забезпеченням життєдіяльності міської інфраструктури.

Зокрема йшлося про реалізацію низки проектів з капітального будівництва. Продовжуються ремонти м’яких покрівель на будинках 55-а. 45 і 24-а по вулиці Центральній. У міському парку здійснюються монтажні роботи по встановленню системи поливу, проводяться роботи в зоні меморіального комплексу. До кінця року підрядна організація завершить роботи у зоні відпочинку мам і на майданчику для воркауту.

Продовжується співпраця з німецької компанією GIZ щодо реконструкції будівлі колишньої аптеки під розміщення центру адміністративних послуг. Минулого тижня відбулась чергова нарада за участю представників товариства, на якій розглядались ключові питання проекту.

На нараді обговорювались питання щодо погашення заборгованості населенням за спожиті житлово-комунальні послуги, а також щодо припинення стихійної торгівлі у місті. Обидва питання знаходяться на контролі міської влади, вживаються відповідні заходи.

Місто готується до відзначення Дня захисника України, свята Покрову Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва. У навчальних, спортивних та культурних закладах міста проходять тематичні заходи. 12 жовтня об 11 годині біля пам’ятника учасникам бойових дій відбудеться загальноміський урочистий мітинг з нагоди свята, а 14 жовтня делегація від Вільногірська, у яку входять учасники АТО та волонтери, візьме участь в обласному заході. Відбудеться покладання квітів на Алеї пам’яті, святкова хода проспектом Д.Яворницького, концертна програма.