Оперативна нарада керівників підприємств, установ і організацій від 06.08.2018 року.

07.08.2018

06 серпня відбулась чергова оперативна нарада керівників підприємств, організацій і установ нашого міста. Проводив її міський голова Володимир Василенко.

Міський голова Василенко В.П. проінформував присутніх про відновлення цілодобово питного водопостачання з 17.00 год. 30.07.2018р.

Продовжуються роботи по встановлення дитячих майданчиків  в кількості  4 шт. – це кошти міського бюджету та ще 2 майданчики будуть встановлені за рахунок субвенції з державного бюджету за сприяння народного депутата України Кришина О.Ю.

Також продовжуються роботи по реконструкції свердловини, на сьогоднішній день декларація про виконання робіт знаходиться на погоджені та до кінця тижня очікуємо отримати дозвіл на початок робіт.

За рахунок субвенції з державного бюджету виділено кошти на капітальний ремонт 3-х м’яких покрівель житлових будинків № 24А, 45 та 55А.

10 серпня 2018р. відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення Дня міста. Офіційна церемонія святкування розпочнеться урочистими зборами «Вільногірський рідний край – життя нашого перлина!», що відбудуться у культурно-діловому центрі о 14:00 год.

У форматі «без офіціозу» буде проходити вечірня розважальна програма на базі спортивного комплексу «Авангард». У ході програми усі бажаючі зможуть відпочити, повболівати, розважитися з друзями, потанцювати, дізнатися багато нового та навіть … «укласти шлюб» на один день.

Прихильників спорту очікує справжнє свято футболу. Тож вболівальники, готуйтеся до свята, приходьте о 17.30 годині на стадіон та не жалкуйте оплесків для футболістів!

О 19:00 естафету позитиву прийме розважальна програма «Моє місто – моє свято!».