Оперативна нарада керівників підприємств, установ та організацій від 16.09.2019 року.

16.09.2019

16 вересня відбулась чергова оперативна нарада керівників підприємств, установ та організацій міста. Її проводив міський голова Володимир Василенко. Він повідомив про призначення нового очільника Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Ним став 33-річний Олександр Бондаренко.

У ході наради розглядались питання, пов’язані із забезпеченням сталого функціонування інфраструктури міста. Як зазначив Володимир Павлович, першочерговим на сьогодні залишається питання водопостачання на місто. За інформацією Верхньодніпровського міськрайонного відділу лабораторних досліджень, результати аналізу проб води за 12 вересня в нормі, крім кольоровості. Тут показник несуттєво більший від нормативного на період цвітіння Дніпра. За інформацією філії «ВГМК» АТ «ОГХК», станом на 13 вересня вода відповідає всім нормативним показникам якості згідно санітарних норм та правил. Наразі очікують на результати аналізів Верхньодніпровського центру досліджень за 13 вересня, а відбір проб та контроль за якістю води буде здійснюватись і надалі. У всіх дитячих садочках і школах використовуються системи доочистки води, тож проблем з якістю води там немає. Жителям рекомендують відстоювати та кип’ятити воду з мережі або також використовувати системи доочистки за бажанням. Згідно з перспективною схемою водопостачання водопровідну воду треба буде доочищати поквартирно, зазначив міський голова.

У суботу вийшов з ладу насос на свердловині. Сьогодні фахівці здійснюють ремонтні роботи. Аналіз води, проведений в останні дні серпня, показав, що вода у свердловині якісна і відповідає нормам питної якості.

На нараді обговорювали й інші питання. Триває ямковий ремонт доріг. Заасфальтовано всі підготовлені заздалегідь вибоїни. У плані роботи на квартальних дорогах, бульварі Миру. Це ямковий ремонт, наголосив міський голова. Звичайно ж, це тимчасовий захід, на який спроможний міський бюджет.

Тривають роботи на соціальних об’єктах міста. Відремонтовано покрівлю Центру профільного навчання і дитячої творчості, виконуються роботи на покрівлі ЗОШ №3.

Найбільш проблемною залишається на сьогодні житлово-комунальна сфера. За інформацією директора КП «Управляюча компанія «Жилкомсервіс» Валентини Лупашко, відкачано воду з підвалів та встановлено дренажні системи у будинках №№59-а, 62, 62-а по вулиці Молодіжній. В роботі підвальні приміщення будинку №56 по вулиці Молодіжній та №11-а по бульвару Миру. В останньому під’їзді будинку №7 по б. Миру замінено труби системи водовідведення та також встановлено дренажну систему. Ще в 11 багатоквартирних будинках чистять підвали, технічні поверхи та горища. У кількох будинках відновлюють мощення та входи у під’їзди, ремонтують щитові, встановлюють енергозберігаючі світильники. Тривають і поточні ремонти покрівель: Центральна, 39, 47-а, вулиця Гагаріна, 14. Невдовзі приступають до ремонту м’якої покрівлі на будинках 6, 7, 10 по бульвару Миру. Компанія проводить також роз’яснювальну, претензійну та судову роботу стосовно боржників.

На нараді обговорювались й інші важливі питання: стосовно роботи зі зверненнями громадян, підготовки до сесійних засідань та інші. Міський голова Володимир Василенко висловив подяку на адресу міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області за відмінне виконання службових обов’язків та допомогу місту у нестандартних ситуаціях.