Особистий прийом міського голови Володимира Василенка від 06 вересня 2021 року

08.09.2021

6 вересня 2021 року відбувся особистий прийом міського голови Володимира Василенка.

Попередньо з різних питань записалися 14 осіб, а фактично до міського голови на прийом прийшли 13 громадян, питання яких були розглянуті.

Основні з них стосувалися: ремонтів м’якої покрівлі багатоквартирних будинків; благоустрою прибудинкових територій; відновлення асфальтного покриття біля під’їздів; видалення аварійних дерев; питань соціального захисту населення. На прийомі були присутні керівники та провідні фахівці служб і підрозділів, до компетенції яких належали питання. Тож всі громадяни, які прийшли за порадами та роз’ясненнями, отримали необхідні відповіді та роз'яснення.

Всі питання направлені за напрямком роботи фахівцям, контроль залишається за міським головою.