Пленарне засідання 94-ї позачергової сесії Вільногірської міської ради Дніпропетровської області VII скликання

19.11.2020

18 листопада у приміщенні КЗ «Культурно-діловий центр» відбулось пленарне засідання 94-ї позачергової сесії Вільногірської міської ради.

Депутатами розглянуто та опрацьовано різнопланові питання УАКБ та ЖКГ, ДСГП та фінансового управління Вільногірської міської ради, внесено зміни до ряду цільових програм міста.

Одним із головних було питання про внесення змін до міської цільової Програми «Здоров’я населення м.Вільногірськ на 2020-2024 роки» щодо виділення коштів з міського бюджету на 3 додаткових концентратори для ЦМЛ та питання про внесення змін до рішення Вільногірської міської ради Дніпропетровської області від 19 грудня 2019 року № 1756-76/VІI «Про міський бюджет м.Вільногірськ на 2020 рік» на оплату праці лікарів.

По кожному з питань прийнято відповідне рішення.