ПОДАРУНКИ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ІНВАЛІДАМ ВІЙНИ.

10.05.2019

Друга світова війна залишиться у народній пам’яті назавжди, адже за кожний сантиметр рідної землі було заплачено життям наших дідів і прадідів. Практично немає родини, яка б не втратила своїх рідних на фронтах, в тилу, у партизанських загонах. А скільки українців стали жертвами концтаборів, були вивезені ешелонами у Німеччину для примусових робіт.

Час безжально йде вперед і забирає в нас героїв-визволителів, останніх учасників і свідків тих жахливих подій. Пріоритетним напрямком роботи народного депутата України Олега Кришина є постійна підтримка ветеранів війни, які не лише врятували Батьківщину від нацистів, а й відновили зруйновані війною населені пункти, зробили значний внесок у розбудову держави, у патріотичне виховання наступних поколінь

Вже традиційною акцією від Благодійного фонду Олега Кришина стало вручення напередодні 9 Травня продуктових наборів учасникам бойових дій, інвалідам війни. Цього року від імені народного депутата їх вручав міський голова Володимир Василенко.

Хай щирі слова привітання, найтепліші побажання, слова участі і поваги, підтримка і допомога завжди зігрівають серця наших земляків.