Потурбуємося разом про людей похилого віку

27.03.2020

ШАНОВНІ ВІЛЬНОГІРЦІ!

При виконавчому комітеті Вільногірської міської ради створено волонтерський центр для доставки самотнім громадянам похилого віку (від 60 років) продуктів харчування, ліків та води. Ця послуга здійснюється безкоштовно.

Просимо обрати в житлових будинках (під’їздах) відповідальних осіб для надання до виконавчого комітету Вільногірської міської ради заявок щодо забезпечення вищевказаних громадян продуктами харчування та ліками. Звертатися за телефонам: 0800300172, 0992759491 з 8-00 до 16.00 год.

При зверненні необхідно зазначити: адресу проживання особи, мобільний телефон, перелік необхідних продуктів харчування та медикаментів.

Волонтери будуть здійснювати закупівлю продуктів та ліків і доставляти громадянам за місцем їх проживання.

Розрахунок здійснюватиметься відповідно до чеку, тому гроші наперед давати не потрібно.

А також волонтери будуть готові безкоштовно забезпечити громадян похилого віку медичними масками та питною водою з бюветів.

Вільногірці! Якщо у вас є інформація про осіб похилого віку, які залишилися без підтримки рідних, які не мають фізичної можливості придбати продукти харчування, ліки або воду, повідомляйте про це виконавчі органи влади.

ГРОМАДЯНИ ПОХИЛОГО ВІКУ!

ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА ЗАДЛЯ БЕЗПЕКИ ВАШОГО ЖИТТЯ!

Виконавчий комітет Вільногірської міської ради