Повідомлення про зміну сплати податків з 01 січня 2021р.

31.12.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ

У зв’язку з прийняттям рішення від 09 липня 2020 року №1934-85/VII щодо при’єднання Дмитрівської сільської територіальної громади Верхньодніпровського району Дніпропетровської області до Вільногірської міської територіальної громади Дніпропетровської області з центром у м.Вільногірськ, юридичні та фізичні платники податків, які здійснювали платежі до бюджету Дмитрівської сільської територіальної громади Верхньодніпровського району Дніпропетровської області, з 01 січня 2021 року повинні здійснювати платежі до бюджету Вільногірської міської територіальної громади.

Також повідомляємо, що Державна казначейська служба України на офіційному сайті за посиланням

повідомила, що відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» та до статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (зі змінами та доповненнями) з 01.01.2021 запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).

Звертаємо увагу платників податків, що з метою належної і своєчасної сплати податків, зборів, єдиного внеску та мінімізації нез’ясованих надходжень, Казначейство просить терміново звернутися до органів Державної податкової служби України за місцем реєстрації для отримання нових реквізитів рахунків.

При цьому Казначейство наголошує, що кошти, сплачені платниками на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та єдиного внеску, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.