Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

05.02.2019

До уваги жителів міста Вільногірська!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» (зі змінами) інформуємо жителів міста Вільногірськ про можливість подання кандидатів на присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Згідно п.7 Положення про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України для здобуття Премії районні, районні у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, місцеві або регіональні засоби масової інформації подають до 01 березня 2019 року Міністерству молоді і спорту України документи на кандидата (не більш як на одну особу), а саме:

1) пропозиції про присудження Премії за формою, затвердженою Мінмолодьспортом (постанова Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» (зі змінами);

2) матеріали презентації кандидата на присудження Премії (відео-, фотопрезентації, наукові та навчально-методичні публікації, матеріали в місцевих, регіональних та всеукраїнських засобах масової інформації, на веб-порталах тощо);

3) характеристику кандидата на присудження Премії із зазначенням його досягнень (інформації про реалізовані громадські проекти та отриманий соціальний ефект) за підписом керівника, що скріплюється печаткою;

4) копію паспорта кандидата на присудження Премії;

5) копію реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків, крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомити про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті;

6) згоду кандидата на обробку персональних даних;

7) довідку, що підтверджує місце проживання кандидата на здобуття Премії, яка видана в установленому порядку;

8) довідку з установи банку щодо рахунку в національній валюті.

Премія присуджується за досягнення впродовж 2018 року (при цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії у попередні роки). Премію може отримати молодь віком від 14 до 35 років. Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тисяч гривень кожна. Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.

Інформаційна довідка про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України додається.

Додаткова інформація щодо організаційного, інформаційного та технічного забезпечення присудження Премії за телефоном (044) 284 30 26 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політик Міністерства молоді та спорту України).

Міністерство молоді та спорту України у Facebook: www. facebook.com/minsportua/

Електронна адреса для офіційного листування з Міністерством молоді та спорту України: correspond@msms.gov.ua.

Контактна особа для отримання додаткової інформації: Нескоромна Лариса Юріївна, телефон : 0671404180.