Про ознайомлення ряду підприємців з розпорядженням міського голови стосовно тимчасового припинення роботи

19.03.2020

Представники відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Вільногірської міської ради разом з працівниками міського відділення поліції провели роз’яснювальну роботу з частиною фізичних осіб-підприємців міста щодо введення карантинних заходів на території міста, тимчасового припинення торгівельної діяльності та надання послуг населенню в рамках Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 та відповідного розпорядження міського голови Володимира Василенка.

Працівники ознайомлені з інформацією та отримали копії розпорядження міського голови.

Відзначимо також, що деякі підприємці відразу проявили свідомість і самостійно прийняли рішення про призупинення роботи.