Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Професій – безліч! А яка моя?

12.12.2019

Як зорієнтуватися серед розмаїття професій та обрати ту єдину, яка принесе тобі самому задоволення та користь суспільству, державі? Відповідь на це запитання школярі можуть отримати на заходах, які організовує Державна служба зайнятості.

Протягом 2019-2020 учбових років Дніпропетровський обласний центр зайнятості пропонує учням приєднатися до широкомасштабного профорієнтаційного квесту «Я-PROFI» та прийняти участь у різноманітних тематичних заходах.

Завершальним акордом першого етапу квесту у м.Вільногірську стали екскурсії до навчальних закладів, які надають вищу та професійно-технічну освіту. Так, 11 грудня 2019 року фахівцями Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості було організовано проведення дня відкритих дверей Вільногірського коледжу Національної металургійної академії України.

На зустріч були запрошені учні 9-х класів усіх шкіл міста. Захід відкрила Марущенко Антоніна Петрівна – заступник директора з навчальної роботи. Вона  надала інформацію щодо переваг навчання в даному учбовому закладі, розповіла про перспективи подальшої зайнятості випускників коледжу. Перед учнями виступили педагоги закладу, серед яких була й випускниця саме цього коледжу.

Присутнім були продемонстровані відеоролики щодо спеціальностей, які можна отримати в Вільногірському коледжі. А саме: металургія; галузеве машинобудування; електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Наприкінці Антоніна Петрівна зазначила : «Вільногірський коледж Національної металургійної академії України є одним з тих учбових закладів, які забезпечують високий рівень підготовки фахівців за спеціальностями, що користуються попитом на ринку праці нашого регіону».

       

 


« Повернутись