Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Профорієнтаційний проект "Професія поряд"

12.04.2019

  10 квітня 2019 року в рамках профорієнтаційного проекту "Професія поряд" в приміщені Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості було проведено Skype-зустріч учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста Вільногірська  з представниками Університету імені Альфреда Нобеля. Основна мета цього проекту полягає в наданні учням можливості прямого спілкування з викладачами презентованих освітніх закладів в режимі Skypе, щоб допомогти школярам зробити для себе певні висновки щодо подальшого вступу до освітнього закладу.

 Захід відкрили фахівці філії, ознайомили присутніх з послугами служби зайнятості, актуальними професіями на ринку праці регіону, надали інформацію щодо  допомоги працівниками служби зайнятості у виборі професії шляхом профдіагностичного обстеження, важливості врахування особистих якостей при виборі  професії.

 Надалі, фахівці філії, за допомогою ІТ-технологій, з’єдналися з викладачами  Університету імені Альфреда Нобеля.

 Упродовж зустрічі учні слухали виступи викладачів навчального закладу про умови та напрямки навчання, наявність спеціальностей в закладі, умови вступу, соціальну сферу та можливості активного відпочинку, перспективи працевлаштування після навчання та іншу важливу інформацію для майбутніх абітурієнтів.

 Школярів дуже зацікавив проект «Професія поряд» і вони виявили бажання взяти участь у наступних Skype-зустрічах.


« Повернутись