Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Профорієнтаційний урок "Як обрати професію"

15.05.2019

Профорієнтаційний урок "Як обрати професію"

 

  13 травня 2019 року в рамках профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю Вільногірською міською філією Дніпропетровського обласного центру зайнятості (філією) було проведено два уроки «Як обрати професію» для учнів восьмих класів Вільногірської загальноосвітньої школи № 4.

  Профорієнтаційні послуги отримали 52 восьмикласника.

  Учні ознайомилися з такими визначеннями, як «професія», «спеціальність», «посада»; отримали практичне завдання   щодо розподілу запропонованих слів за цими визначеннями; дізналися про існуючі типи професій, класифікованих за предметом праці; були проінформовані про помилки, які припускають випускники під час вибору професії.

  Надалі фахівці філії презентували школярам послуги Державної служби зайнятості, акцентували увагу на виборі робітничих професій, організували перегляд профорієнтаційних відеороликів.

  Профконсультант філії Бондаренко Наталія запросила всіх бажаючих на індивідуальні консультації і зауважила : «Вибір професії – відповідальний крок, який треба зробити усвідомленно. І фахівці служби зайнятості завжди вам в цьому допоможуть».


« Повернутись