Проведення безоплатного анонімного тестування на ВІЛ у Верхньодніпровському міськрайонному відділі пробації

28.07.2020

27 липня у приміщені Верхньодніпровського міськрайонного відділу пробації розташованому у м. Вільногірську пройшла робоча зустріч фахівців залучених до реалізації проекту «Інтегрування якісних послуг з профілактики, медико-соціального супроводу хворих на ВІЛ, туберкульоз та вірусний гепатит С, які знаходяться в місцях позбавлення волі осіб, які мають проблеми з законом, підопічних центрів пробації, в системі УВП Дніпропетровської області», що реалізується в рамках проекту «Заради життя», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)  та впроваджується міжнародною організацією РАТН.

В рамках зустрічі соціальним працівником Благодійної Організації «Благодійне товариство 100 відсотків життя Дніпро» Терещук Оленою було проведено добровільне анонімне експрес тестування на ВІЛ серед суб’єктів пробації, які перебувають на обліку Верхньодніпровського міськрайонного відділу пробації.

Всього за результатами зустрічі 8 осіб отримали індивідуальні консультації щодо профілактики ВІЛ та пройшли експрес тестування на ВІЛ.

Наталя  ЛУЦЕНКО
заступник начальника Верхньодніпровського міськрайонного відділу