Проведення тренінгу «Інтернатура бізнесу: збудуй свою власну справу»

08.05.2019

В рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Дніпропетровській області на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 07.12.18 року № 4017-15/VII, з 28 травня по 18 червня проводиться тренінг  “ Інтернатура бізнесу: збудуй свою власну справу» для стартаперів та представників малого і середнього бізнесу регіону.

Термін навчання – 3 тижні, з вівторка по четвер, 9 робочих днів, з 10.00 до 13.00 год. у приміщенні облдержадміністрації. Навчання буде проводитись у групі 20 осіб.

Орієнтовний план навчання:

28 травня – Вступ. Стратегія бізнесу (розвиток організації).

29 травня – Бізнес-планування: написання бізнес-плану.

30 травня -  Фінансовий менеджмент (фінансування росту бізнесу – рух грошових коштів, основи оцінки ризиків, податки).

04 червня – Маркетингова стратегія: визначення цільової аудиторії та потреб клієнта, створення цінності для клієнта.

05 червня -  Створення бренду. Властивості унікального продукту. Просування власного бренду.

06 червня Інтернет-маркетинг: стратегія і тактика використання.

11 червня – Тімбілдінг: команда як реальний інструмент роботи підприємства.

12 червня – Тайм_менеджмент як інструмент вдосконалення власної справи.

13 червня – Конкуренція: що таке лідерство в бізнесі.

18 червня – Презентація та оцінка бізнес-планів. Відбір кращих.

До групи війдуть перші 20 осіб, які зареєструвалися.

Після відбору 2 кращих бізнес-планів, вони будуть презентовані на регіональному економічному форумі DEF2019.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/53dwExfKQbFkRPtq2