Привітання міського голови Володимира Василенка з початком нового навчального року

01.09.2021

Шановні жителі громади!

Сьогодні в Україні розпочинається новий навчальний рік. Від душі вітаю всіх учасників навчально-виховного процесу зі святом. Бажаю кожному натхнення, цілеспрямованості, наполегливості, успішності.

Нехай співпраця учнів, педагогів і батьків супроводжується радістю від спілкування, спільних досягнень та підкорення нових вершин. Бажаю, щоб всі набуті знання, досвід і уміння несли кожному з вас користь, давали дорогу талантам, мотивували на добрі та гарні справи.

Зі святом!

З найкращими побажаннями