Привітання народного депутата України Олега Кришина з Днем Соборності України.

19.01.2018

Шановні  земляки!

Прийміть найщиріші привітання з Днем Соборності та Свободи України! Наша сила у єдності, у згуртованості і вірності національним традиціям, народним прагненням, у взаєморозумінні і непохитності, у бажанні і працелюбності. Якщо діяльність кожного члена суспільства, держави в цілому відповідатиме вічним ідеалам про свободу і волю, позначатиметься добрими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності українського народу, ми станемо могутньою та щасливою країною.

Нехай любов до рідної землі згуртовує нас для здійснення цієї високої мети. Бажаю всім миру, здоров’я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Зі святом вас!

Народний депутат України                                                   Олег Кришин