Прийом міського голови.

07.08.2019

Щомісяця міський голова Володимир Василенко проводить особисті прийоми громадян з різних питань. 5 серпня відбувся черговий прийом, на який попередньо записалося 26 осіб. Питання, що хвилюють людей, стосуються здебільшого проблем по ЖКГ та вирішення соціальних питань. Цього дня у виконком прийшло близько 80 мешканців нашого міста, в основному пенсійного віку. Для них найбільш актуальним і потребуючим роз’яснення є питання формування і встановлення ціни на управління житлово-комунальними послугами, що надає КП «Управляюча компанія «Жилкомсервіс».

На питання вільногірців відповідали міський голова Володимир Василенко, директор КП «Управляюча компанія «Жилсервіс» Валентина Лупашко, директор КП «Жилсервіс» Олександр Лукінов, представники УАКБ та ЖКГ Вільногірської міської ради.

Для підвищення рівня інформування населення про законодавчі зміни у сфері ЖКГ на рівні держави, про механізми функціонування управляючої компанії керівництво міста планує ряд зустрічей з жителями Вільногірська, про які буде оголошено найближчим часом.