Робоча зустріч із суб’єктами соціального патронажу

16.03.2020

Робоча зустріч із суб’єктами соціального патронажу

13 березня в приміщенні департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області відбулася робоча зустріч заступника начальника Верхньодніпровського міськрайонного відділу пробації Наталі Луценко з працівниками департаменту відповідальними за здійснення соціального патронажу.
      Серед присутніх була заступник начальника департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області  начальник управління соціального захисту населення, голова спостережної комісії Ніна Лимар та начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області Ірина Голишко.
       Під час проведення робочої зустрічі були підведені підсумки співпраці за 2019 рік та обговорені напрямки роботи на перше півріччя 2020 року для забезпечення належної взаємодії органів під час надання допомоги особам, які будуть звільнятись на територію Вільногірська з місць обмеження та позбавлення  волі.
    За результатами зустрічі ухвалено протокольне рішення про те що у разі звернення осіб після звільнення до органу пробації або департаменту соціально-гуманітарної політики їм буде надана допомога у тому числі матеріальна, а також  повне сприяння  у соціальній адаптації, працевлаштуванні і т. ін.

Наталя  ЛУЦЕНКО
заступник начальника Верхньодніпровського міськрайонного відділу