Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Робоча зустріч з працівниками відділення поліції

19.02.2021

Робоча зустріч з працівниками відділення поліції   

 

      19 лютого у приміщенні відділення поліції у м. Вільногірську відбулася робоча зустріч між начальником відділення полії № 4 Кам’янського РУП ГУНП в Дніпропетровській області підполковником поліції Андрієм ШАЛЬКО та заступником начальника  Верхньодніпровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Наталєю ЛУЦЕНКО. На зустрічі також були присутні заступник начальника відділення поліції капітан поліції Максим РОМАНЮХА та начальник сектору превенції відділення поліції підполковник поліції Сергій БОЛЬШАК. 

     Під час проведення робочої зустрічі обговорювались питання взаємодії правоохоронних органів під час виконання кримінальних покарань не пов’язаних із позбавленням волі, забезпечення належного контролю за поведінкою засуджених під час відбування покарання та своєчасного реагування на допущені ними порушення, з метою забезпечення безпеки громади та окремих громадян.  

   За результатами зустрічі були визначені пріоритетні напрямки роботи на найближчий час, які потребують особливої уваги та поглибленого вивчення.


« Повернутись