Робоча зустріч з питань об’єднання територіальних громад Вільногірська і Дмитрівської сільської ради Верхньодніпровського району

22.05.2020

20 травня 2020 року Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територіальних громад ще у 4 областях України: Дніпропетровській, Київській, Рівненській та Сумській. Наразі вже 21 область з 24 має затверджені Урядом перспективні плани, які охоплюють 100% їх території.

Ці перспективні плани формування територій громад стануть основою майбутнього адміністративно-територіального устрою базового рівня. Ознайомитися з документами можна буде після їх публікації на Урядовому порталі.

Адміністративно-територіальні зміни невдовзі торкнуться і нашого міста. Мова йде про добровільне приєднання Дмитрівської сільської ради Верхньодніпровського району до Вільногірської територіальної громади. 26 вересня 2019 року Вільногірська міська рада надала згоду на реалізацію цього проєкту.

У перспективі в одну самодостатню територіальну громаду об’єднаються Вільногірськ та села Посуньки, Кринички, Доброгірське, Кушнарівка, Мотронівка, Новоганівка, Соколове, Дмитрівка, Мар’янівка та Дідове, які зараз входять до Дмитрівської сільської територіальної громади.

Перспективи об’єднання та хід створення нової ОТГ 22 травня у ході робочої зустрічі обговорили міський голова Вільногірська Володимир Василенко та голова Дмитрівської сільської ради Олександр Костюков.

Переглянути рішення міської ради