Робоча зустріч з відділом державної виконавчої служби.

24.07.2019

23 липня в приміщенні Вільногірського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області відбулася робоча зустріч  між начальником відділу Юрієм Ляшенко та заступником начальника Верхньодніпровського міськрайонного відділу пробації Наталєю Луценко за участі головного державного виконавця Віктора Ткачова та старшого державного виконавця Тетяни Сірої.

Під час зустрічі обговорювались проблемні питання, які виникають під час виконання судових рішень відносно порушників, на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт. Наталя Луценко наголосила, що необхідно зосередити особливу увагу на складання державною виконавчою службою протоколів про адміністративне порушення з обов’язковою участю боржника по аліментам, детального з’ясування його знаходження на території України,  фактичного місця проживання, не перебування у державному розшуку та відсутності факту реєстрації смерті.

За результатами зустрічі ухвалено протокольне рішення забезпечити недопущення фактів складання та направлення до суду протоколів про адміністративне порушення без участі боржників, встановлювати фактичне місце проживання останніх та перевіряти факт реєстрації смерті порушника перед складанням протоколу.

Наталя Луценко
заступник начальника Верхньодніпровського міськрайонного відділу