Робоча зустріч зі службою зайнятості.

07.06.2019

05 червня  у службовому приміщені Верхньодніпровського міськрайонного відділу пробації пройшла робоча зустріч заступника начальника відділу Наталі Луценко з провідним фахівцем з професійної орієнтації відділу надання соціальних послуг Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталією Бондаренко.

На зустрічі пані Наталія презентувала послуги Державної служби зайнятості, зокрема надання профорієнтаційних послуг, організація професійного навчання, у тому числі й за допомогою ваучерів, сприяння безробітним в організації підприємницької діяльності, проведення громадських та тимчасових робіт. Крім того фахівцем було надано інформацію щодо актуальних вакансій, на  які є можливість працевлаштуватися. Було також презентовано елементи техніки пошуку роботи:  використання джерел інформації про вакансії, підготовка резюме (відеорезюме), співбесіда з роботодавцем.

За результатами зустрічі  фахівець центру зайнятості пані Наталія надала буклети та рекламну продукцію для розміщення на стенді у вільному доступі для засуджених, яка допоможе зорієнтуватись у сучасному інформаційному просторі, у тому числі за допомогою зчитування QR  коду.

Луценко Наталя
заступник начальника Верхньодніпровського міськрайонного відділу