Робочий візит народного депутата України Олега Кришина у Вільногірськ.

06.02.2018

30 січня з народний депутат України Олег Кришин провів ряд зустрічей з громадськістю нашого міста. Вони показали, наскільки важливим є зворотній зв'язок між виборцями і народним обранцем, спілкування. Адже це був не просто звіт Олега Юрійовича про минулорічну роботу. Це обмін думками і бачення сьогоднішніх реформ освіти, охорони здоров’я, пенсійної реформи, податкової, децентралізації. Обговорювались найбільш актуальні для громади питання: стан доріг міжміського сполучення, забезпечення населення водою, капітальні ремонти покрівель, соціальних установ, будівництво інфраструктурних об’єктів. Проаналізовано якість виконання робіт по всім напрямкам, розглянуто перспективи.

Головне, що жодне питання не залишилось без уваги народного депутата, ряд з них вже вирішується. За словами міського голови Володимира Василенка, завдяки співпраці з Олегом Кришиним, всією вертикаллю влади, мешканцями міста з активною життєвою позицією в життя втілюються наймасштабніші і найважливіші проекти.