Розпочато цілодобове патрулювання міста

12.02.2020

Розпочато цілодобове патрулювання міста

У рамках запобіжних заходів із забезпечення громадського порядку у Вільногірську здійснюється цілодобове патрулювання території міста, місць проведення масових заходів, стеження за дотриманням громадянами правил поведінки в рекреаційних зонах, а також відповідне реагування на всі порушення.

Вперше в історії міста була проведена процедура закупівлі охоронних послуг. Наразі укладено договір на надання цих послуг з ФОП Перехрестом С.В., який працює на підставі ліцензії і має у штаті 10 охоронців.

Всі співробітники забезпечені уніформою та належними спецзасобами для здійснення охорони, а також мають гарну фізичну підготовку. У розпорядженні охоронців є й патрульний автомобіль. Патрулювання території здійснюється цілодобово у співпраці з міським відділенням поліції.

Контактні телефони, за яким громадяни можуть звернутися до патрульних: 093 153 78 90, 096 607 78 28.