Рятівники відзначають професійне свято.

14.09.2018

13 вересня в актовій залі Вільногірського міського відділу та 52 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області відбулись урочисті збори з нагоди Дня рятівника.

Начальник відділу підполковник служби цивільного захисту Едуард Дон відкрив збори словами подяки на адресу колег по службі за вірність обраній справі та результативність у роботі. Працівники цього колективу не лише виконують свій обов’язок на території міста, а й захищають незалежність і суверенітет України на сході країни. Едуард Дон вручив відзнаки Президента України «ЗА УЧАСТЬ В АНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ» Сергію Одинокому та Василю Волошину.

Міський голова Володимир Василенко, вітаючи колектив, сказав: «Ви цілодобово перебуваєте на варті безпечного життя, захищаючи населення та ввірені території від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Свою майстерність і професіоналізм ви спрямовуєте на те, щоб у разі необхідності миттєво бути готовими прийти на допомогу громадянам, які потрапили у надзвичайну ситуацію. Залишаючись вірними своїм обов’язкам, ви гідно виконуєте поставлені державою завдання, а в екстремальних ситуаціях ви доводите свою високу професійність, демонструючи справжні приклади мужності та рішучості. Від імені виконавчого комітету Вільногірської міської ради та всіх мешканців міста Вільногрськ з нагоди вашого професійного свята висловлюю щиру вдячність вам за самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку». З теплими словами привітання виступив і секретар Вільногірської міської ради Володимир Смирнов.

Від імені народного депутата України Олега Кришина міський голова вручив начальнику відділу іменну відзнаку депутата – медаль «ПАТРІОТ УКРАЇНИ». Лише за останній рік відбулось декілька надзвичайних ситуацій, з якими колектив, який очолює Едуард Дон, справився на відмінно. Це і стихійні явища, наслідки яких складали певну загрозу для населення і функціонування всієї міської інфраструктури, це і численні пожежі під час літньої спеки. Оперативність, злагодженість дій і результат роботи напряму залежать від професіоналізму керівника підрозділу.

За зразкове ставлення до виконання  службових обов'язків, високу професійну майстерність, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення та з нагоди відзначення Дня рятівника грамотою міського голови відзначені: водій 52 державної пожежно-рятувальної частини Андрій Голенко; начальник караулу 52 ДПРЧ Євген Малієнко; пожежні-рятувальники 52 ДПРЧ Олександр Мірошниченко, Олексій Олексієнко та Валерій Чечель.

Окрасою святкового заходу стали вокальні виступи самодіяльних артистів міста, у тому числі і дітей співробітників цього відділу.