Рятувальників вітали з професійним святом.

13.09.2019

17 вересня в нашій країні вшановують небезпечну й нелегку службу рятувальників. З нагоди професійного свята у п’ятницю, 13 вересня, в актовій залі Вільногірського міського відділу Головного управління державної служби з питань надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області відбулись урочисті збори колективу. Привітати рятувальників завітали: міський голова Вільногірська Володимир Василенко, начальник міського відділення Жовтоводського відділу поліції ГУНП у Дніпропетровській області Дмитро Коваленко, заступник директора ТОВ «Склянний Альянс» Олег Антоненко. А творчий колектив Культурно-ділового центру (директор Оксана Посунько), як завжди, підготував гарну концертну програму за участі учасників художньої самодіяльності міста Дарії Косенко, Вікторії Осипової, Олександра Кравця та юних декламаторів КЗ «Дитяча музична школа» під керівництвом Валентини Бігун.

Крім привітань та творчих подарунків, звичайно ж, були і нагороди. За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня рятівника грамотами міського голови відзначені працівники Вільногірського міського відділу ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області:

• Оксана Бражник, старшина служби цивільного захисту, старшина 52 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області;
  • Іван Грищенко, майор служби цивільного захисту, начальник 52 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області;
  • Сергій Коротченко, прапорщик служби цивільного захисту, командир відділення 52 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області;
  • Сергій Одинокий, молодший лейтенант служби цивільного захисту, провідний інспектор Вільногірського міського відділу ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області;
  • Роман Петренко, сержант служби цивільного захисту, пожежний-рятувальник 52 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області;
  • Іван Черкевич, прапорщик служби цивільного захисту, старший водій 52 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

Олег Антоненко від імені засновника ТОВ «Склянний Альянс» Олега Кришина та директора підприємства Федора Ткачмана вручив ряду працівників матеріальне заохочення.

Начальник відділу Едуард Дон висловив вдячність особовому складу відділу за злагоджену і самовіддану працю. З нагоди свята кожний працівник відділу отримає грошову винагороду.

Вітаємо всіх рятувальників з професійним святом і дякуємо за вірну службу і повсякденну допомогу громаді!