Семінар для клієнтів пробації зі службою зайнятості

13.08.2019

Семінар для клієнтів пробації зі службою зайнятості

06 серпня в приміщенні Верхньодніпровського міськрайонного відділу пробації відбувся семінар на тему: «Техніка пошуку роботи» проведений провідним фахівцем з професійної орієнтації Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталією Бондаренко.

Під час проведення семінару засуджені були ознайомлені із спектром сучасних послуг служби зайнятості, а саме: супровід у пошуку постійної або тимчасової роботи; сприяння в започаткуванні власної справи; організація професійного навчання та профорієнтаційні послуги. Також на семінарі йшлося про негативні наслідки нелегальної трудової міграції та розглядалися питання запобігання дискримінації та гендерної нерівності при працевлаштуванні.

Закликаючи учасників семінару до легального оформлення трудових відносин Наталія Бондаренко зауважила: «Відсутність офіційних трудових відносин призводить до втрати трудового та страхового стажу. Позбавляє працівника соціального захисту та гарантій на отримання права щорічної основної відпустки, права на оплату за листком непрацездатності; захисту від незаконного звільнення; гарантованої виплати заробітної плати двічі на місяць; соціальних виплат у разі нещасного випадку на роботі чи професійного захворювання та цілої низки інших прав передбачених чинним трудовим законодавством».

Наприкінці заходу фахівцем служби зайнятості проведено у невимушеній ігровій формі тестування на визначення лідерських якостей та професійних  схильностей засуджених.

Наталя  ЛУЦЕНКО
заступник начальника Верхньодніпровського міськрайонного відділу